понеділок, 9 січня 2017 р.

КВІТУЧА ЗИМА

Зима може бути різною, правда ж? не тільки розмальовувати морозними візерунками вікна або чвакати грязюкою, а може й отак розквітнути, можливо і трохи холодними кольорами, але все ж таки намагаючись бути теплою та дружньою. Приймайте новеньку коробочку :)))
 Надихнулась кольоровою гамою завдання Зимний сон блогу ScrapEgo
 Трохи інший ракурс, щоб було краще видно, як виблискує гліттер, у блозі ScrapBox стартувало завдання січня "Чипборд+блиск"
Я додала біло-рожевий гліттер на чипборд-напис та виноградні вусики, попередньо пофарбовані білим акрилом, а ще є гудзик-серце також із гліттером Додала ще і чипборд-гілочки від ScrapBox, його не стала ніяк декорувати, він чарівний сам по собі
  В"язана гачком чудернацька квітка нагадує чи то сніговий сугроб, чи тістечко-меренгу, кому що ближче.:)) Це вже по завданню блога Cherrylana Designs №27 Любовь греет. ОЕ - в"язаний елемент+штампи. 
 В"язані в мене квіти - велика та двійко мініатюрних. Штампи - невеличкий текстовий Prima, трошки відштампувала вирубку Spellbinders, метелик - виробника не пам"ятаю та чудові листочки та маленька гілочка (це окремо відштамповна серединка листочка) - з набору штампів ТМ Cherrylana Designs "Петриківський розпис.Калина з листочком" та окремі пелюстки із набору "Петриківський розпис. Квітка середня". Я  у захваті! Чудова якість та можливість нашаровування кольорів надихають.
Це - так, інформаційно :) Така коробочка була
 Така стала
На вирубці  - вирізка із паперу НОТР, трохи квітів, текстильне мереживо-сіточка, білий шнур та половинки перлинок. Штампувала подушечками  ColorBox
При копировании статьи ссылка на оригинал обязательна!