середа, 8 лютого 2017 р.

ДОДАТКОВИЙ КОНВЕРТ

Дещо навздогін "тропічному" альбому :), для усілякої меморабілії, яка для самого альбому не згодилася, а хазяїн альбому нарешті вирішив-таки, що викидати не буде - туристичні проспекти, чеки тощо, ну от чому б не одразу, зробила б альбом-валізу з купою кишень, ну от що з таким замовником робити :). Ось, придумався додатковий конверт, оскільки весь альбом кріпиться на шнурах, то і конверт буде прив"язаний шнуром позаду зворотньої обкладинки. Конверт - звичайний поштовий, обрізала його до потрібних розмірів.
Дуже об"ємного декору немає, щоб не пошкодити ні обкладинку, ні конверт. Штампи тут - саме те, що треба, використала майже всі, що у мене є від Cherrylana Dеsigns.
 
 Поєднала рослинні штампи "Петриківський розпис.Квітка мала" та "Пертиківський розпис.Калина з листочком", штампи "Кіноплівка" та "Шестерні". Із комбінації чотирьох різних штампів з наборів "Петриківський розпис" вийшли чудернацькі "довгошиї" рослинки, мені вони чимось нагадують орхідею фаленопсіс - тропічна ж рослина :). Покажу конвертик у галереї лютого блогу Cherrylana Dеsigns. Оті контурні чорні квіточки та яскраві білі плямки- це натирачки. Більш бліді невеличкі і зовсім маленькі білі кола - теж штампи Cherrylana Dеsigns "Петриківский розпис"
  Відкриваємо конвертик, там теж на колі-вирубці штампик від Cherrylana Dеsigns "Квітка мала", як на мене дуже універсальний, адже це можуть бути і пелюстки, і крила метелика

  Ще не втрималась - додала кілька чіпбордових сердечок з набору Hm-025  вiд ScrapBox по Сердечному завданню лютого блогу Rosa Talent, ОЕ - серце


покажусь також у галереї лютого блогу ScrapBoх,   раптом пощастить.:) І взагалі - там завжди цікаво.


При копировании статьи ссылка на оригинал обязательна!

2 коментарі:

 1. Чудовий конверт! Спокійний і функціональний!
  Ох, уж ці замовники))
  Бажаю успіхів в завданнях!)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Так, трошечки удачі мені б зараз не завадило.:)

   Видалити