понеділок, 31 жовтня 2016 р.

АЛЬБОМ-ПАПКА "БУКОВЕЛЬ"


Хоч і не дуже в мене був творчий настрій у попередні місяці, але перегляд онлайн МК СкрапАкадемії надихнув на створення альбому, тим більш фотографіям цим вже більше року,  треба ж хоч якусь совість мати.:) Дуже сподобалась ідея альбома-папки, на МК його робили для маленьких фото,  мене це не влаштовувало тож перерахувала розміри для фотографій 10*15, в результаті вийшов альбом 16*20*2,5см.
Обкладинку  можна роздивится тут. Знімаємо гумову застібку,  під обкладинкою ліворуч під паперовим "паском" із вирубкою та наклейкою з оверлею НОТР ховається невелика книжечка, праворуч - кишеня, в ній тег з двома фото.
 Якщо спустошити усі "схованки", буде отак:
 Це фото всередині книжечки
 Це поближче кишеня, та що праворуч
Декор на кишені розташувала  по універсальному  скетчу блогу "Скрапнутые"
велику кількість прямих ліній хотілося "розбавити" чимось кругленьким; серветки  мені здалися якось  недоречними, а от шестерні здається те що треба, і якраз по тематичному завданню блога  ArtClubUA "Міські історії. Краматорськ. ОЕ-Шестерні."
 Відкриваємо альбом повністю. Основа - папір для пастелі, на корінцях папір подвійний, начебто вийшло достатньо міцно.
 На внутрішній кишені також присутні шестерні, більшенька - як основа для саморобної акрилової фішки, вийшло щось схоже на квітку, але не квітка :).
 Фотографії з двох боків сторінок вирішила не тулити, а оздобила внутрішні сторони декором для журналінгу:

композиції  нескладні, "на куточок" :)

 та без журналінгу - тут натяк на погоду :)
 тут вийшла така собі "гра слів", подивилась по словнику,  needles перекладається не тільки як "голки" а і як "гострі вершини", а songster - співоча пташка. Смішно те, що цю картку я взяла спочатку тільки тому, що по кольорам вона сюди підходила, а до написів додивился пізніше. Буває ж таке.:)
Нарешті використала старі колекції паперу KandCo, правда ще дещо залишилося :), книжечки для журналінгу BoBunny та Prima,  марки KandCo та справжні з листів, написи - в основному оверлей НОТР, ну й давно він у мене лежав, ціла книжка, думала "ну навіщо я його купувала", а тут ось як згодився, ще вирізки з колажів НОТР, теж палочка-виручалочка :), чипборд від Скрапочка - просто насолода ним користуватися, квиточки від ТХ, трохи вирубки та натирачок. Фух, здається все написала.:)
При копировании статьи ссылка на оригинал обязательна!

10 коментарів:

 1. Ооо, какой вместительный альбомчик (еще и учитывая немаленький размер фоточек)!! Замечательная конструкция!! И палитра подобрана для альбома такая благородно-спокойная!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Угу, якраз коли фотки "так собі" конструкція просто ідеальна. Спасибо!

   Видалити
 2. слушай, какой он вместительный! и правильно решила фотки оформлять сразу, а то откладываем что-то)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ха, ну де ж "одразу", більше року минуло. Хоча буває й гірше :)))) Спасибо!

   Видалити
 3. Чудесный альбом! Не большой, но очень вместительный! Спасибо, что творите с АртКлубом!

  ВідповістиВидалити
 4. Скільки тут праці!!! А скільки тут фото :). Дякую за роботу від Арт Клубу!

  ВідповістиВидалити
 5. Альбом отличный! Спасибо от Скрапнутых.

  ВідповістиВидалити